Pracovná ponuka: KUCHÁRKA/KUCHÁR

Sme Zariadenie pre seniorov Komárno, kde v rámci našej vlastnej prevádzky kuchyne pripravujeme celodennú stravu pre našich klientov a zamestnancov.
Hľadáme do nášho kuchárskeho tímu nového kolegu/kolegyňu so skúsenosťami s varením a platným zdravotným preukazom.

Hlavnou náplňou práce je:

  • výroba jednoduchých druhov teplých jedál, polievok, múčnikov a ich výdaj
  • zodpovednosť za kvalitu a kvantitu jedál
  • zodpovednosť za čistotu priestorov a dodržiavanie hygienických štandardov vo výdajni a kuchyni

Pracujeme v dvojzmennej prevádzke – práca sa vykonáva pravidelne v dvoch zmenách v nepretržitej prevádzke.

Ponúkame:

  • stabilné pracovné miesto
  • máme záujem o dlhodobú spoluprácu
  • pravidelný a istý príjem
  • priateľská pracovná atmosféra

Jedná sa o pracovný pomer so zmluvou na dobu určitú s perspektívou zmluvy na dobu neurčitú.

Termín nástupu: IHNEĎ, resp. vieme sa na termíne nástupu dohodnúť.
Miesto výkonu práce: Zariadenie pre seniorov, Špitálska č.16, Komárno

Platové podmienky: podľa Zákona č.553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Detailnejšie informácie si prejdeme na osobnom stretnutí.

Požiadavky na zamestnanca a kvalifikačné predpoklady:

  • vyučený v odbore kuchár
  • prax v kuchyni minimálne 1 rok
  • zdravotná spôsobilosť

Veríme, že náš budúci kuchár/kuchárka bude bezúhonný a
samostatný a zodpovedne pristúpi ku dlhodobej spolupráci.

Kontaktovanie: Váš životopis alebo kontakt na Vás nám zašlite na email: maria.toth@zpskomarno.sk. Budeme vám volať, aby sme sa dohodli na osobnom stretnutí.